Beheer van de digitale productieketen: voorstelling van twee trainingsprogramma's

do 03.06.2010

De huidige postproductie is een bijzonder belangrijke stap in de realisatie van een speelfilm; technische oplossingen evolueren constant, parallel met de verbreding van digitale technologie. Het management moet daarbij rekening houden met artistieke, financiële en technische parameters.

  • Hoe de beste oplossingen vinden uit het ontwerp van het project?
  • Hoe het beheer van de workflow voor digitale productie en postproductie verbeteren?
  • Hoe oplossingen en leveranciers kiezen in functie van het project? 
  • Hoe reageren op de beperkingen van een internationale coproductie?

Sommige antwoorden en ervaringsuitwisselingen worden geleverd door twee trainingsprogramma's die op zeer korte termijn georganiseerd worden met de hulp van het MEDIA Programma: Europese Post Production Connection (EP2C) en Digital Production Challenge (FOCAL).

MEDIA Desk België - Franse Gemeenschap, in samenwerking met MEDIA Desk Vlaanderen en Luxemburg, nodigen je uit om ze te ontdekken, donderdag 3 juni van 11u tot 13.30 uur in Brussel.

Sprekers zijn Sebastian Delloye, producent bij Entre Chien et Loup en directeur van EP2C, en Xavier Grin, producent en coördinator van FOCAL. Hun presentaties worden gevolgd door een discussie met de aanwezige producenten, managers en andere professionals.

Deelname is gratis maar registratie is verplicht via info@mediadeskbelgique.eu met daarin je naam, bedrijf en functie. Deadline is 1 juni.

Adres:
Centre du Cinéma et de l’Audiovisuel. 
Ministerie van de Franse Gemeenschap Wallonië-Brussel kamer (6e verdieping - Kamer 6A101)
Boulevard Leopold II
44-1080 Brussel.

http://www.mediadesk.cfwb.be/db/anmviewer.asp?a=2670&z=14